رمانرمان عاشقانهرمان هیجان انگیز

دانلود رمان در تبعید آغوش تو

در این قسمت از وبسایت رمان خون در خدمت شما عزیزان هستیم با رمان جذاب دیگری با نام ” دانلود رمان در تبعید آغوش تو ” ژانر این رمان عاشقانه هیجانی اربابی میباشد امیدواریم مورد پسندتون باشه همراه ما باشید.

دانلود رمان در تبعید آغوش تو

خلاصه رمان:

آرشا پسری که غیرت مردانگی برادری اش زخم خورده است در پی انتقام از سر دسته باند بزرگ قاچاق انسان به یک اسم می‌رسد دختری به نام دایان و برای نابودی او شبانه روز نقشه می‌کشد اما نمی‌داند حقیقت پشت پرده ورای تصور اوست..

قسمتی از رمان:

نشست روی پام و سرشو فرو برد تو گودی گردنم .نفسای داغش که به گردنم می خورد منقلبم می کرد .آروم و اغوا گر گفت -نگفتی اسمت چیه آقا خوشگله .یه پیک دیگه براش ریختم و دادم دستش و همونطورکه با لبه های لباس دکلته مشکیش بازی می کردم گفتم مستانه خندید و گفتمگه اهمیتی هم داره؟ -نه! نداره …


پیکو یه دفعه تا ته رفت بالا و به خاطر تلخیش  ابروهای ظریفشو کشید توهم. پوزخندی به این سست بودنش زدم . از زنایی که مثل حرفه ایا پیک به پیک نوشیدنی می  رفتن بالا متنفر بودم . اما می تونستم یه امشبو تحمل کنم. دستمو گذاشتم روی رون پاش و کم کم رفتم بالا تر و گفتم  -بازم نوشیدنی میخوای؟  صداش کشیده و منقطع شده بود. می دونستم کاملا مسته و اختیارش دست خودش نیست. با چشمای خمارش خیره شد توی چشمام و گفت -نـــــه! وقتی خیلی مســت… میشم روز بعدش
چیزی یادم نمیمــونه !
عالی بود! دقیقا چیزی که من میخواستم. پیکشو ازش گرفتم و دوباره پر کردم و گفتم -ولی من میخوام. باید یاهام همراهی کنی.  پیک خودمو که توش آب بود یه ضرب رفتم بالا. اونم…/ جهت مشاهده پارت های بعدی این رمان از باکس دانلود زیر استفاده کنید.


رمان های که دیگران خوانده اند »

کانال تلگرامی ما عضویت در کانال تلگرامی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا