رمانرمان آپدیت شوندهرمان عاشقانهرمان های فروشی

دانلود رمان بهشت داغ من

با درود  احترام خدمت کاربران محترم وبسایت رمان خون در خدمت شما عزیزان هستیم با رمان جذاب دیگری با نام ” دانلود رمان بهشت داغ من ” ژانر این رمان عاشقانه هات اربابی میباشد امیدواریم مورد پسندتون باشه همراه ما باشید.

دانلود رمان بهشت داغ من

خلاصه رمان:

رمان راجب پرستاری بشدت ها*ت و حش*ریه که توی بیمارستان با همکاراش رابطه جن*سی برقرار میکنن و خوش میگذرونن و در این بین این پرستار میخواد از یه همکار مغرورش آتو بگیره و به همین منظور کاری میکنه که بتونه باهاش بخ*وابه و ازش فیلم بگیره در ادامه داستان متوجه خواهید شد …

قسمتی از رمان:

خنده های گاه و بیگاهم که از مس*تیم بود رو نمیتونستم کنترل کنم. اما حواسم به پشت سرم بود. هرچند توی این تاریکی کسی متوجه ما نمیشد. خودمو به وسط پا*ش مالـ..یدم و دستام و از ز*یر پیراهنش حرکت دادمو به پوستش رسوندم. همینه، شل شده بود. باید میزد بالا و باهام رابـ..طه برقرار میکرد. تشنه بودم، بدجور! لیوان مش*روبم رو از میز کنارم برداشتم. خمار بهم نگاه میکرد. همینو میخواستم، اما خم*ار تر، خیلی خم*ار تر. میخواستم این لعنتی که وسط پاها*شه سی*خ شه برام، سیـ..خه سی*خ! لیوان مشر*وبم و گرفتم بالا و نگاه پر شهـ..وتی بهش انداختم.

با انگشت اشارم ل*ب امیر عرشیارو از هم باز کردم. انگشتم رو بین لب*اش گرفت و مکـ..ید اما نمیخواستم که اینکارو کنه. انگشتمو بیرون کشیدم و لیوان و روی لب*ش گذاشتم. دستم رو بالا برُدم و لیوان رو کَج کردم و مقداری رو توی دهنش ریختم و قبل اینکه کلش رو قورت بده لبامو روی لباش قرار دادم مشروب داخل دهنش رو مکـ..یدم و زبونمو توی دهنش چرخوندم. طبق نقشه ام حسابی از کارم حشـ..ری شد و زد بالا.

دستشو به زیر پیراهنم حرکت داد و چنگی به باسـ..نم زد. در همون حال لب*امو گاز میگرفت. لباشو با حرص می مکـ..یدم و دیگه مش*روبی توی دهنش باقی نمونده بود. بازم میخواستم اما اجازه نمیداد. لب*ام رو ول نمیکرد. انگار طع*م لبای من خیلی خواستنی تر بود.. تو یه حرکت مچ دستم رو محکم گرفت و از رو مبل بلند کرد… بی توجه به جمعیتی که اونور سالن در حال رقص بودن کشوندتم سمت تراس. دقیقا دو قدم اونور ترمون بود.…/ جهت مشاهده پارت های بعدی این رمان از باکس دانلود زیر استفاده کنید.


جهت مشاهده پارت ۷۶ لطفا فایل کامل رمان را خریداری کنید

رمان های پیشنهادی که به همین سبک میباشند »

کانال تلگرامی ما عضویت در کانال تلگرامی ما

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا